Diety

Dla wszystkich, którzy zdają sobie sprawę, jak ważną częścią naszego życia jest to, co jemy, stworzyliśmy plany żywieniowe opracowane przez doświadczonego dietetyka. Po tym jak zapoznasz sie z naszą ofertą, zadzwoń do nas lub napisz. Wspólnie ustalimy detale dotyczące miejsca, czasu odbioru i płatności.

Pakiet Office 

W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie, skomponowaliśmy dla Państwa zestaw OFFICE zawierający 3 doskonale zbilansowane posiłki

2śniadanie , obiad i kolację, idealne by zabrać do biura , w trasę czy do auta - ten zestaw sprawdzi się idealnie .

Dieta Slim (1200 kcal)

Oczekujesz szybkiej utraty wagi? Twoim celem jest jak najszybsza redukcja tkanki tłuszczowej?

Tą dietę skomponowaliśmy dla Ciebie. Z tym zestawem pozbędziesz się możliwie najwięcej kilogramów.

 

Dieta Basic (1500-1800 kcal)

Dieta dla osób, które osiągnęły już wymarzoną wagę i  chcą uniknąć efektu „jo-jo”. Systematyczne posiłki ułatwią utrwalenie nabytych zdrowych nawyków żywieniowych, ułatwią trawienie i pozwolą kontrolować apetyt.

 

Dieta Aktiv (2000 kcal)

Twoją pasja jest ciągłe udoskonalania swojego ciała? A może jesteś zawodowym sportowcem?

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy zestaw, który pomoże w najcięższych treningach - z dietą ACTIV otrzymasz najlepsze wspomaganie dla swojego organizmu.

 

Dieta Sport ( 2200-3000 kcal ) 

Trenujesz 4 i więcej razy w tygodniu, uprawisz sport zawodowo a może jestes amatorem z ogromną pasją do tego co kochasz ? 

To dieta dla Ciebie, zapewni idealną podaż paliwa potrzebnego do najcięższych nawet sesji treningowych , osiągaj swoje cele razem z nami !