Nasz dietetyk

Przygotowaniem naszego menu, a także kompleksowym doradztwem w zakresie dietetyki w naszym cateringu zajmuje się Pani Sylwia Joniec. Poniżej krótkie CV naszej dietetyczki

Pragniesz schudnąć, ale nie wiesz jak? Próbowałeś już wszystkiego? Przeróżne diety odchudzające, głodówki, mordercze treningi, a efektów brak? Marzysz o idealnej sylwetce? 
Dobrze trafiłeś! 

Jest dyplomowanym dietetykiem, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. 

Prowadzi doradztwo żywieniowe dla: 

* osób z nadwagą i otyłością 
* osób z niedowagą 
* osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi 
* osób w różnych jednostkach chorobowych: (miażdżyca, cukrzyca, insulinooporność, nadciśnienie, schorzenia przewodu pokarmowego, zaparcia, itp.) 
* dzieci i młodzieży 
* kobiet w ciąży i karmiących 
* osób starszych 
* sportowców. 

Układane jadłospisy uwzględniają takie czynniki jak: 

* zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i kalorie, wyliczone na podstawie wieku, masy ciała, wzrostu, płci, aktywności fizycznej 
* występujące alergie pokarmowe, nietolerancje żywieniowe, choroby 
* rytm dnia i godziny pracy 
* produkty ulubione i nielubiane 
* umiejętności kulinarne. 

Dzięki temu dieta będzie łatwa do zrealizowania i jej stosowanie nie będzie uciążliwe.

Odpowiednia dieta stworzona w oparciu o analizę składu ciała, jak i indywidualny wywiad przeprowadzony przez dietetyka, przybliżą cię do osiągnięcie założonego celu. Nasz dietetyk będzie służył pomocą również w przypadku dolegliwości zdrowotnych, przy których odpowiedni dobór posiłków jest równie ważny jak tradycyjne formy leczenia Jeśli masz problemy związane z tarczycą, cukrzycą, nadciśnieniem, celiakią przyjdź – ułożymy dla ciebie plan żywieniowy. Nasza oferta skierowana jest również do osób pragnących zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową oraz pragnących obniżyć poziom tkanki tłuszczowej. Jeśli jesteś wegetarianinem, weganem, czy po prostu pragniesz się zdrowo odżywiać, nasz dietetyk dobierze odpowiedni jadłospis także dla ciebie.

 

Wiemy, że spersonalizowane podejście do klienta jest podstawą tego, by dieta odniosła pożądany skutek, dlatego zachęcamy do skorzystania z indywidualnej konsultacji dietetycznej u naszego specjalisty. Podczas rozmowy uzyskasz odpowiedzi na nurtujące cię pytania związane ze zdrowym żywieniem i wspólnie stworzymy dopasowany do ciebie indywidualny plan żywieniowy.